V dedine Hertník pod Čergovským pohorím je malá rodinná farma, kde sa na lúkach plných bylín, pásu naše kozy. Ich mlieko je veľmi zdravé a v dnešnej dobe vyhľadávané. Obsahuje veľké množstvo minerálov, stopových prvkov ako napríklad: vápnik, horčík, sodík, draslík, mangán, vitamíny A, C, D, E a vitamíny skupiny B vrtátané kyseliny stearovej.

Z mlieka vyrábame rôzne chutné syry, jogurty a bryndzu. Robíme to čo nás baví a čo nám prináša potešenie a radosť. Manžel sa stará o naše kozy a ja vyrábam prírodné mydlá s kozím mliekom. Tieto prírodné mydla vyrábam metódou za studena z extra panenských olejov, ktoré neprechádzajú varom a tak si zachovávajú všetky cenné látky, ktoré pokožku nie len čistia, ale aj vyživujú. Sú bez chemických prísad, konzervantov a umelých farbív. Mydla s kozím mliekom upokojujú, preto sú vhodné pre citlivú a alergickú pleť. Pomáhajú pri ekzémoch, lupienke, vyrážkach. Sú vhodné pre problematickú pleť so sklonom k akné. Rozjasňujú, zvláčňujú a podporujú regeneráciu pokožky, dodávajú hydratáciu vysušenej pleti a proteíny s kozieho mlieka spomaľujú starnutie pokožky.

Pri výrobe používam extra panenské oleje, 100% esenciálne oleje, sušené byliny a mlieko od našich kôz. Všetky moje vyrábané mydlá sú testované v akreditovaných laboratóriách a prevádzku na výrobu mám schválenú Regionálnym úradom verejného zdravotníctva. 

Pri mojich vyrábaných mydlách má zákazník záruku maximálneho podielu čerstvo nadojeného mlieka od našich kôz.

Pri odbere nad 30 eur poštovné zdarma  podmienky sú uvedené v Poštovné a cenník

Sada mydiel